Συμμετέχοντες Δρομείς

posted in: Ανακοινώσεις | 0
Kerkini Lake Run 2015
Semi Marathon 21KM
A/A surname name gender yob city club
1 ANASTASIADIS ANASTASIOS Male 1983 Thessaloniki #1MOREKM
2 ARVANITIS MICHALIS Male 1976
3 CHOUTZAKIDIS SOTIRIS Male 1952 iraklia ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ KERKINI LAKE RUNERS
4 CHRISTAKIS VASSILIS Male 1973 Thessaloniki BLACK SEA
5 EFFROSYNI ZAMPELI Female 1971 ΚΙΛΚΙΣ
6 FALIEROS KOSTIS Male 1970 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
7 GIATSIDIS IOANNIS Male 1983
8 GILTIDIS GEORGIOS Male 1974 THESSALONIKI
9 KARAGIANNIS ATHANASIOS Male 1974 serres SULOGOS MARATHONODROMWN SERRWN
10 KAZAKOS PANOS Male 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPIANS
11 KOROLOGOS DIMITRIS Male 1970 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘ.ΣΕΡΡΩΝ
12 MONACO GIULIA Female 1977 Kavala
13 MΠΙΜΠΤΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Male 1973 Θεσσαλονικη
14 NIOTIS PARIS Male 1965 AMPELOKIPI
15 RAPTOPOULOU KATERINA Female 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 SIKOS KONSTANTINOS Male 1975 thessaloniki
17 SYROGIANNIS EVANGELOS Male 1982 THESSALONIKI
18 TSARTSAPAKIS IOANNIS Male 1966 Serres CHAMP’S GYM
19 TSIONAS IOANNIS Male 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20 ZACHAROPOULOS KONSTANTINOS Male 1973 THESSALONIKI
21 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1976 ΣΕΡΡΕΣ
22 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1977 ΔΡΑΜΑ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ Male 1973 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
24 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Male 1972 Λαγκαδά ΕΛ.ΑΣ.
25 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1983 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
26 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Male 1972 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
27 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Male 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Male 1969 Σέρρες
29 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1968 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
30 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SEVEN SPOT BALIOTIS NATURE TRAIL
31 ΒΑΣΙΛΚΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1976 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
32 ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 1971 Νέα Μηχανιωνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1966 NESPO/ΣΔΥΘ
34 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1975 ΚΙΛΚΙΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
35 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Male 1972 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CROSSFIT UNDERGROUND BOX
37 ΓΙΟΒΑΝΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 1976 Ν.ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΑ
38 ΓΛΕΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
39 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1977 ΣΕΡΡΕΣ
40 ΔΗΜΟΤΙΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1982 Θεσσαλονικη
41 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1976 ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SATRAPISTAS
42 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Female 1978 ΣΕΡΡΕΣ
43 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1968 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
44 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Male 1966 ΚΑΒΑΛΑ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
45 ΖΑΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Male 1970 Λαγκαδα ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
46 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1966 Θεσσαλονικη ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
47 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
48 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 1991 ΣΕΡΡΕΣ
49 ΚΑΖΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΛΑΣ
50 ΚΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1978 Θεσσαλονίκη ALL STAR SPORT CLUB
51 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Male 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
52 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
53 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1974 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘΩΝ.ΣΕΡΡΩΝ
54 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1978 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
55 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
56 ΚΑΤΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Male 1988 Θεσσαλονίκη
57 ΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
58 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1978 κιλκις ΣΔΥΚ
59 ΚΕΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1991 Σερρες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
61 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1967 ΣΕΡΡΕΣ
62 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Male 1975 Ευγενεια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΚΙΟΣΣΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 1974 Σέρρες
64 ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Male 1968 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ.
65 ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 1982 sidirokastro Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
66 ΚΟΤΣΟΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1976 Θεσσαλονίκη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1982 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΣΔΥΘ
68 ΚΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
69 ΚΟΥΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
70 ΚΟΥΤΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
71 ΚΡΟΥΣΙΟΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Female 1961 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΣΔΥΘ
72 ΚΥΡΙΑΚΟΥ TΑΣΟΣ Male 1996 θεσσαλονικη ΣΔΥΘ
73 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 1970 ΣΔΥΘ
74 ΚΩΣΤΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 1981 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
75 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1981
76 ΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 1969
77 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1962 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
78 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1981 Θεσσαλονίκη NOVO NORDISK TEAM
79 ΛΙΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 1956 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
80 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
81 ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Male 1981
82 ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1963 ΚΙΛΚΙΣ
83 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 1973 Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
84 ΜΑΡΙΑ ΓΟΥΣΗ Female 1984 Thessaloniki Σ.Δ.Υ.Θ.
85 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 1976 Θεσσαλονίκη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
86 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
87 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1972 Κομοτηνή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 ΜΙΧΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ IRAKLIS RUGBY TEAM
89 ΜΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1974 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
90 ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1969 ΔΕΛΤΑ=ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92 Μπεχτσής Χρήστος Male 1965 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Seven Spot
93 ΜΠΟΓΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1985 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ
94 ΜΠΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1994 ΣΕΡΡΕΣ
95 ΜΠΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1980 ΣΕΡΡΕΣ
96 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΣ Male 1962 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
97 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1974 ΚΟΜΟΤΗΝΗ XANTHI RUNNERS
98 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 1979 Κατερίνη GERMANOS KATERINIS
99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΣΙΑΔΗΣ Male 1969 Θεσσαλονικη
100 ΠΑΛΑΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Female 1983 ΔΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1979 ΔΡΑΜΑ
102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1979 ΣΕΡΡΕΣ
103 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ Male 1968 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
104 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
105 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1972 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
106 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1974 Thessaloniki
107 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1985 Σερρες
108 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 1971 ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1980 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
110 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1983 ΞΑΝΘΗ IRON TEAM
111 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
112 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
113 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1981 ΣΕΡΡΕΣ
114 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 1975 ΔΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Male 1972 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΣΔΥΘ
116 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1975 Θεσσαλονικη
117 ΠΕΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Female 1989 Σέρρες
118 ΠΛΑΤΑΝΑΣ ΣΑΚΗΣ Male 1973 ΣΕΡΡΕΣ
119 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ-KERKINILAKERUNNERS
120 ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Male 1969 Σερρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
121 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Female 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
122 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Male 1980 ΜΥΡΙΝΑ
123 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Male 1971 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
124 ΣΑΛΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPIANS
125 ΣΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1991 Σέρρες
126 ΣΑΝΔΡΟΥ/SANDROU ΦΑΝΗ/FANI Female 1966 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
127 ΣΓΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1975 Θεσσαλονίκης
128 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1972 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1983 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
130 ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Female 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
131 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1983 ΣΔΥΘ
132 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 1966 Σερρων ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
133 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1987 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SKG UNITED
134 ΣΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 1985 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SKG UNITED
135 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1970 ΣΕΡΡΕΣ
136 ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ Male 1916 ηρακλεια SLOW RUNNERS ΚΛΑΜΠ
137 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1957 Κομοτηνή ΣΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
138 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1976 Ιλιον ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
139 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1973 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
140 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1976 ΔΡΑΜΑ HOLISTERUN
141 ΤΟΠΟΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1983 Σέρρες Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
142 ΤΡΕΝΤΟΥ ΗΛΙΑΣ Male 1977 ΣΕΡΡΕΣ SERRESESTATE
143 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ Male 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
144 ΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ BALIOTIS NATURE TRAIL
145 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 1963 Σερρών 24FITCLUBSERRES
146 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1964 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
147 ΤΣΑΡΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ FIT O CLOCK
148 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Male 1975 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
149 ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
151 ΦΙΚΑ ΖΩΗ Female 1972 Θεσσαλονικη
152 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Male 1953 ΘΕΣ\ΝΙΚΗ
153 ΧΑΒΡΑ ΡΑΝΙΑ Female 1988 ΣΕΡΡΕΣ
154 ΧΑΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 1981
155 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 1981 Σερρες ΜΑΡΑΘ.ΣΕΡΡΩΝ
156 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 1975 GR.RUNNERS
157 ΧΑΡΙΣΜΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Male 1986 Σιδηρόκαστρο
158 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
159 ΧΑΤΖΗΜΑΝΙΚΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 1966 Αθήνα ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
160 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
161 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ Male 1991 Καβάλα
162 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΖΙΕΡΗΣ Male 1980 Θεσσαλονίκη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
163 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 1975 ΣΕΡΡΕΣ LAILIAS ULTRA TRAIL

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Για τους αθλητές που δεν έχουν ολοκληρώσει την εγγραφή τους

ή δεν πρόλαβαν να γραφτούν ηλεκτρονικά

θα υπάρχει τραπεζάκι στη γραμματεία για την εξυπηρέτησή τους.

 

Kerkini Lake Run 2015
RUN 5KM
A/A surname name gender yob city club
1 DIMITRIS LAZARIDIS Male 1967 ΔΗΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΛΑ
2 KARAMANIS TASOS Male 1987 drama
3 PANTELAKI ANTHI Female 1975 Thessaloniki
4 PANTSOURAKIS DIMITRIOS Male 1962 iraklia
5 PAPAZAPRAIDOU MARY Female 1977
6 RAMNALIS ANTONY Male 1971 ETHIOPIA (ELIT RUNNERS)
7 SYROGIANNI ELEANA Female 1986
8 TSEKOURAS KOSTAS Male 1977
9 TSIAKIROUDIS THANASIS Male 1989 Xanthi
10 VASSOU CHRISTOS Male 1981 drama
11 ΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 2005 Κουφάλια ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
12 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1969 Κουφάλια ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
13 ΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2005 Κουφάλια ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
14 ΑΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Male 2000 Κουφάλια ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
15 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΔΑΜΙΑ Female 1972
17 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΠΟΠΗ Female 1966 ΘΕΣΣΑΛΟΜΙΚΗ
18 ΑΛΕΞΟΥΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Female 1956 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19 ΑΛΕΞΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ Male 1950 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ Male 1983 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Male 1962 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22 ΒΑΛΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΗ Female 1992 Σέρρες Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
23 ΒΕΛΛΙΟΥ ΔΟΜΝΑ Female 1977 Σιδηρόκαστρο Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
24 ΓΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1964 ΚΙΛΚΙΣ
25 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1969 ΣΕΡΡΕΣ
26 ΓΚΑΛΑΠΗ ΕΦΗ Female 1970 ΣΕΡΡΕΣ
27 ΓΚΑΤΖΕΣ ΜΑΡΙΟΣ Male 2001 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 ΓΚΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 1971 ΣΕΡΡΕΣ
29 ΓΚΙΟΥΖΕΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Male 1976 Κιλκις
30 ΓΚΟΓΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 1982 ΣΕΡΡΕΣ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ-KERKINILAKERUNNERS
31 ΓΚΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ Female 1989 Ξάνθη
32 ΓΡΟΥΝΑ ΑΝΝΑ Female 2001 ΣΕΡΡΕΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
33 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Female 1971 ΚΙΛΚΙΣ
34 ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Female 1982 ΗΡΑΚΛΕΙΑ MUAY THAI IRAKLIA
35 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 1989 ΣΕΡΡΩΝ
36 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Female 1982 Σερρες Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΕΞΙΑ
37 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Male 1969 ΚΙΛΚΙΣ
38 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Male 2004 ΚΙΛΚΙΣ
39 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 1967 ΚΙΛΚΙΣ
40 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 2001 ΚΙΛΚΙΣ
41 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΝΙΑ Female 2003 ΚΙΛΚΙΣ
42 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 1986 ΣΕΡΡΕΣ
43 ΖΑΝΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ Female 1997 Σέρρες Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
44 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Male 1984
45 ΚΑΡΑΚΟΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Male 1978 ΗΡΑΚΛΕΙΑ MUAY THAI IRAKLIA
46 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ Female 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
47 ΚΑΡΑΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
48 ΚΑΡΥΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Female 1990 Δράμα
49 ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 1983
50 ΚΕΤΣΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Female 2000 ΣΕΡΡΕΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
51 ΚΙΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Female 1977 Κομοτηνη
52 ΚΟΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 1980 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
53 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1979 Δράμα
54 ΚΟΤΑΜΠΑΣΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ Female 1977 ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
55 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1989 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 ΚΟΥΙΡΟΥΚΛΗ ΜΕΝΙΑ Female 1985 ΣΕΡΡΕΣ
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑΔΗΣ Male 1990 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
58 ΛΙΑΠΟΥΡΑ ΣΥΜΕΩΝΑ Female 1988
59 ΛΙΑΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Female 1979 Νιγρίτα Σερρών
60 ΜΑΚΑΡΤΣΙΑΝ ΕΛΕΝΗ Female 2000 ΣΕΡΡΕΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
61 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΤΖΕΝΗ Female 1984 Θεσσαλονίκη
62 ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1979 ΣΕΡΡΕΣ STAMATOPOULOS BIKES
63 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1970 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
64 ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ Female 2000 ΣΕΡΡΕΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
65 ΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1981 ΗΡΑΚΛΕΙΑ MUAY THAI IRAKLIA
66 ΜΠΑΔΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ Female 1979 ΣΕΡΡΕΣ
67 ΜΠΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ Male 1990 Σιδηρόκαστρο Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
68 ΜΠΟΖΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Female 1988 ΣΕΡΡΕΣ STAMATOPOULOS BIKES
69 ΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ Male 1971 ΚΟΙΜΗΣΗ MUAY THAI IRAKLIA
70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Male 1980
71 ΟΥΜΠΑΪΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1984 Σέρρες
72 ΟΥΜΠΑΪΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Male 1982 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 1974
74 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1965 ΣΕΡΡΕΣ
75 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Female 1971 ΣΕΡΡΕΣ
76 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1983 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
77 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 1994 ΣΕΡΡΕΣ
78 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KING SHOES RUNNING TEAM
79 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2001 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KING SHOES RUNNING TEAM
80 ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1978 Σερρες
81 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 2003 ΛΑΓΚΑΔΑΣ FITNESSMANIA
82 ΠΕΛΙΤΑΡΗ ΣΟΦΙΑ Female 1981 ΣΕΡΡΕΣ
83 ΠΕΤΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1983 ΣΕΡΡΕΣ ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
84 ΠΕΤΚΟΣ ΑΔΑΜ Male 1967 Θεσσαλονίκη ΣΔΥΘ
85 ΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2002 Νιγρίτα
86 ΡΑΜΠΙΑΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ Female 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
87 ΣΑΛΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 1985 Σέρρες
88 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1975 ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ Male 1985 ΗΡΑΚΛΕΙΑ MUAY THAI IRAKLIA
90 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΑΦΝΗ Female 1974 ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
91 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1976 Α.Σ.ΒΕΡΓΙΝΑΣ
92 ΣΑΧΠΕΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 1996 ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
93 ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 1991 Σιδηρόκαστρο Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
94 ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1957 Σιδηρόκαστρο Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
95 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1983 ΣΕΡΡΕΣ STAMATOPOULOS BIKES
96 ΣΥΣΙΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Male 1975 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
97 ΤΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1981 Θεσσαλονίκη RUN FOR YOUR LIFE
98 ΤΟΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Male 1997 ΚΑΡΠΕΡΗ MUAY THAI IRAKLIA
99 ΤΟΦΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 1973 ΚΙΛΚΙΣ
100 ΤΡΑΓΙΑΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ Female 1975
101 ΤΡΑΓΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Female 1978 ΣΕΡΡΕΣ
102 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 1982 ΣΕΡΡΕΣ
103 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Male 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
104 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 2002 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ (VOLLEY)
105 ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1969 ΚΙΛΚΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
106 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 1984 ΣΕΡΡΕΣ
107 ΤΣΑΚΝΙΔΟΥ ΔΟΚΤΙΝΗ Female 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
108 ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Female 1983 ΣΔΥΘ
109 ΤΣΙΛΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Female 1974 ΚΙΛΚΙΔ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Ν.ΚΙΛΚΙΣ
110 ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΛΙΑ Female 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
111 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 1976 ΣΕΡΡΕΣ
112 ΧΙΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1981 ΚΙΛΚΙΣ
113 ΧΟΝΔΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Male 1953 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
114 ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1992 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
115 ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Female 1954 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
116 ΧΟΝΔΡΟΥ ΔΑΝΑΗ Female 1984 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
117 ΧΟΡΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1981 ΗΡΑΚΛΕΙΑ MUAY THAI IRAKLIA
118 ΧΟΤΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1983 Σέρρες Α.Γ.Σ.Σ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑ
119 ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Male 1987 Ηρακλεια

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Για τους αθλητές που δεν έχουν ολοκληρώσει την εγγραφή τους

ή δεν πρόλαβαν να γραφτούν ηλεκτρονικά

θα υπάρχει τραπεζάκι στη γραμματεία για την εξυπηρέτησή τους.