Kerkini Lake Runs 2017
Krousia Trail 30km
 
 

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΕΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΚΟΚΚINI THEODORA
ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΡΟΥΣΙΟΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΜΑΛΛΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΕΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟLAIDIS DIMITRIOS
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ
ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΙΚΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΑΓΙΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Kerkini Lake Runs 2017
Kerkini Lake Run – Στο Δρόμο του Βουβαλιού 12km & 2ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου Νομικών


ΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ
ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΥΓΕΡΟΥ ΠΟΠΗ
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΜΒΑΡΔΑ ΟΛΓΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ
ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΛΑΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΜΠΙΡΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΓΩΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΟΥΚΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ
ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΩ
ΚΙΟΥΡΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΝΟΜΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΝΟΜΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΡΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΥΡΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΜΨΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΙΟΥΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΜΑΡΙΓΚΟΥ ΖΩΗ
ΜΕΛΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΕΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΑΜΠΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΙΟΥΛΙΑ
ΜΠΟΥΡΟΥΖΗΚΑ ΜΑΧΗ
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΑΝΔΡΟΥ ΦΑΝΗ
ΣΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΖΑ
ΣΙΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΝΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΡΑΓΙΑΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΛΙΑΝΑ
ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΔΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΑΡΙΣΜΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ MATΘΑΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
   

 

Kerkini Lake Runs 2017

Kerkini Lake Run – Στο Δρόμο του Βουβαλιού 12km

& 2ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου Νομικών

(κατηγορία Νομικών)

 

 

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΥΓΕΡΟΥ ΠΟΠΗ
ΒΟΜΒΑΡΔΑ ΟΛΓΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ
ΓΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΙΜΠΙΡΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΟΥΚΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΙΟΥΡΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΝΟΜΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΝΟΜΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΡΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΥΡΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΜΨΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΙΟΥΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΜΕΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΙΟΥΛΙΑ
ΜΠΟΥΡΟΥΖΗΚΑ ΜΑΧΗ
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΝΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΔΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Για τους αθλητές που δεν έχουν ολοκληρώσει την εγγραφή τους

ή δεν πρόλαβαν να γραφτούν ηλεκτρονικά

θα υπάρχει τραπεζάκι στη γραμματεία για την εξυπηρέτησή τους.